Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minulost

8. 12. 2014

Byl skoro večer a Martin se rozhodl pro procházku městem. Dívka se podívala ven „Do takové zimy mě nedostaneš.“ Martin přes ni hodil jeho bundu „Myslím, že ano.“

Tak tedy šli na procházku. Katy se ho chytila za paži „Neumím v těch podpatcích moc dobře chodit.“ Martin ji objal „Spíš se tu bojíš.“ Dívka se k němu přitiskla a šli v klidu dál.

Došli k malé kavárně. Vešli dovnitř a každý si něco objednal. Když dopili, tak si Martin dal ne jednu sklenici vodky a pomalu se vraceli do hotelu. Katy šla vedle něj a vše si prohlížela. Martin ji najednou chytil kolem pasu a přitiskl k tělu. Posadil se na lavečku, u které zrovna stáli, a jen ji držel. Dívka se lekla a snažila se vymanit z jeho objetí. Když se dostala zpět na nohy, tak si Martina prohlédla. Hodila po něm bundu a rychle utekla.

Další den ráno se Martin probral s pořádnou bolestí hlavy v hotelu. Kupodivu si večer pamatoval a začal hledat sweetie. V hotelu nebyla. Recepční řekl, že se vrátil sám. Hned se opláchl pod studenou sprchou a šel ji hledat.

Měl prohledaný skoro celý město a sweetie nikde. Napadl ho dům rozkoše. Vešel dovnitř a tam ji našel. Seděla sama u baru a měla na sobě vypůjčený oblečení. Bavila se tam s barmankou a pila cappuccino. Martin k ní rychle došel „Katy…“ oslovil ji náhle. Dívka se na něj ani nepodívala. Sedl si vedle ní „Katy. Chci se ti omluvit. Vím, že jsem to včera přehnal, ale byl jsem moc rád, že ta smlouva vyšla… No… a nějak jsem si neuvědomil, co dělám.“ Dívka se napila „To nic. Už jsem si zvykla. Jsem předci sweetie. Jiné chování si nezasloužím.“ Vstala a šla na pódium.  Začala hrát písnička a ona začala tančit. Barmanka utírala poslední sklínku a u toho řekla „Neměla lehký život, Martine. Každý její kluk ji bil nebo nějak týral. Má strach ze samoty s mužem.“ Muž se zahleděl na tančící roztomilou dívku a v hlavě mu proběhlo, že se vyhýbala jakémukoliv doteku od něj, a když se přiblížil, tak strnula.

Sweetie dotančila a došla k Martinovi. Ten se ji znovu omluvil a zeptal se, zda se vrátí do hotelu. Katy se rozhlédla „Pokud mi slíbíš, že už nebudeš pít alkohol.“ Martin se usmál „Slibuju.“ Prohlásil čestně jako skaut.

Když byli v hotelu, tak se dívka zahrabala do postele a spala. Byla celou noc vzhůru a odpracovávali si jídlo a pití. Asi šestkrát tančila a jednou dělala společnost staršímu pánovi, který se chtěl jen bavit a nic víc. Což dívce vyhovovalo.

Martin si sedl za notebook a začal pracovat. Vedl tři firmy, a i když měl dovolenou, tak se ukázaly problémy, které šly řešit přes počítače. Když se cítil ospalý, tak si lehl na gauč a pustil si televizi. Nic zajímavého tam nebylo a on usnul.

Katy se probudila kolem čtvrté odpoledne. Slyšela hrát televizi. Když vešla do obýváku a uviděla Martina spát, tak televizi vypnula a Martina probudila, aby si šel lehnout do ložnice. Byl tak rozespalý, že ji poslechl. Katy sedla do křesla a četla si noviny. Tam se dočetla o tom večírku, kde má dělat sweetie. Při pomyšlení na toho starého chlípníka se otřepala a raději noviny odložila.

Bylo půl šesté a přijelo pro ni auto. Rychle napsala vzkaz Martinovi a odjela.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář